Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób.

Sierpień. Nasz miesiąc oraz Światowy Dzień Karmienia Piersią

 


I nadszedł Sierpień.

Nasz miesiąc.

Miesiąc w którym wzięliśmy ślub,

Miesiąc w którym urodził się nasz Syn.

 

Pierwszy sierpnia to też Światowy Dzień Karmienia Piersią, tak bardzo się cieszę że było (jest) mi dane karmić. To Nasze chwile, przepełnione miłością. To czas, tylko i wyłącznie NASZ. To bliskość, której nie sposob opisać. To wpatrzone we mnie oczy, krople mleka spływające po policzku  i ten odgłos.. kojący moja duszę - Od pierwszych chwil życia, do dziś.I chociaż nie zawsze było łatwo, to dziś wiem, że było (jest!) warto.
2 komentarze:

  1. Ja żałuję,że miałam za mało mleka i pomimo usilnych prób nie mogłam moich dzieci karmić piersią. No ale cóż.Czasami bywa i tak.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale pięknie piszesz o karmieniu piersią, aż miło czyta taki wpis. <3 Wszystkiego najlepszego z okazji sierpniowej rocznicy ślubu. :)

    OdpowiedzUsuń

Nie lubię kopiowanych komentarzy, więc jak masz wszędzie to samo wstawiać - lepiej nie pisz :)
Każdy może zostawić komentarz - nie tylko osoby posiadający bloga!:)
DZIĘKUJE ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJE - staram się odwdzięczać! :)

Diana

INSTAGRAM