Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób.

INSPIRUJĄCE CYTATY ŻYCIOWE

 

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.

Marek Aureliusz

 

Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia: strach przed porażką.

Paulo Coelho

 

Nigdy nie rezygnuj z marzenia, tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Earl Nightingale

 

Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem , kiedy upadniemy.

Konfucjusz

 

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

Steve Jobs

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. Sztuka życia – to cieszyć się małym szczęściem.

Phil Bosmans

 

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.

Thomas Dreier


Jeden dzień na raz – to wystarczy. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i rób to tak pięknie, by była warta wspominania.

Ida Scott Taylor

 

I wszyscy powtarzają: „takie jest życie”, a nikt nie pamieta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy.

Will Smith

 

Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. To, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

Nick Vujicic

 

4 komentarze:

 1. Świetne i mądre cytaty. Dobry wybór.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne cytaty, bardzo motywujące i inspirujące! idealnie nadadzą się na kubki z personalizacją, czy na torby lub koszulki - na pewno dodadzą każdemu energii do działania, by zadbać o swoją przyszłość, a nie tylko siedzieć na kanapie i marudzić, że nie ma się czasu ani chęci ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Konfucjusz to jeden z moich ulubionych filozofów. Sama często cytuję "Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku", w końcu od czegoś trzeba zacząć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. szczególnie ostatni cytat mi się podoba. upadać można często, byle potem znajdować w sobie siłę by się podnieść i ruszyć dalej. po terapii alkoholowej stałam się silniejsza niż do tej pory, choć na początku sądziłam że nie ma dla mnie ratunku...

  OdpowiedzUsuń

Nie lubię kopiowanych komentarzy, więc jak masz wszędzie to samo wstawiać - lepiej nie pisz :)
Każdy może zostawić komentarz - nie tylko osoby posiadający bloga!:)
DZIĘKUJE ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJE - staram się odwdzięczać! :)

Diana

INSTAGRAM