Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób.

KSIĄŻKOWE POLECAJKI !


Cześć!
Tym razem, przychodzę do Was z moimi ulubieńcami ostatnich miesięcy! Zdecydowaną większą liczbę książek, możecie podglądać pod hashtagiem #wkrotkichzdaniachBooks, tam wstawiam cyklicznie tytuły, które uważam za warte przeczytania.

To jak?
Zaczynamy!
Dwudziestosześcioletni Khai cierpi na zaburzenia autystyczne. Jego głównym problemem jest brak zdolności do odczuwania głębszych emocji. Mama chłopaka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć synowi idealną kandydatkę na żonę. Wkrótce na swojej drodze dość przypadkowo spotyka Esme, której proponuje zostanie „próbną” narzeczoną jej syna. Dziewczyna początkowo się waha, ale w końcu uznaje, że to dla niej jedyna szansa na lepszą przyszłość.

Uwiedzenie Khaia okazuje się jednak nie lada wyzwaniem. Starania Esme nie przynoszą pożądanych efektów, a chłopak wydaje się nieczuły na jej zaloty. Khai ceni sobie rutynę i ustalony porządek, a narzucona przez matkę narzeczona wprowadza w jego życie niepotrzebny chaos. Chłopak nie ma wiele czasu, żeby wreszcie zrozumieć, jak działa jego serce. Inaczej Esme wróci do domu na drugi koniec świata. Czy dwoje nieznajomych może stworzyć udany związek? Czy małżeństwo aranżowane okaże się receptą na szczęście? Jak zachowa się Khai, gdy pozna sekret, którego strzeże dziewczyna? 

Najciekawsze w książkach Helen Hogan jest to, że bije z nich totalne ciepło! Historie, które opisuje autorka są tak przyjemne i ciekawe, że chce się więcej i więcej... 


Jak kochać samego siebie i jak żyć w zgodzie z samym sobą? Moja jedna z ulubionych książek, po które sięgam każdego dnia, aby przeczytać motywacyjny tekst. Niewiele słów, powoduje burze w mózgu! i takie coś, lubię!


Karolina wiedzie stabilne i w jej opinii, boleśnie nudne życie – ma męża, z którym prawie już nie rozmawia, dom pod Warszawą i niezbyt pasjonującą pracę w szklanym wieżowcu, do którego codziennie rano dojeżdża podmiejską kolejką. Coś zakłóci jednak ten spokój. Zacznie się od problemów w pracy i związku, aż nagle życie Karoliny wywróci się do góry nogami. I w momencie kiedy kobiecie będzie się wydawało, że już nic dobrego jej nie spotka, na horyzoncie pojawi się przystojny i tajemniczy mężczyzna. Zadba o Karolinę tak, jak dawno nikt o nią nie zadbał… 

No powiem szczerze, przeczytałam ją w dwa dni! Strasznie wciągająca, trzepiąca emocjami!  Mnóstwo zwrotów akcji, że aż pojawia się pytanie: ale jak to!? Książka jet pełna ognia, namiętności i istnego szaleństwa.Wydawałoby się, że małżeństwo Maggie i Franka jest szczęśliwe i pełne miłości. Okazuje się jednak, że mąż i żona od pół roku nie zamienili ze sobą ani jednego słowa. Jedzą razem posiłki i śpią w jednym łóżku w coraz bardziej niezręcznym milczeniu. Co sprawiło, że Frank zamilkł i zamknął się w sobie? Ogłuszająca cisza staje się dla Maggie nie do zniesienia. Kiedy pewnego dnia Frank znajduje żonę nieprzytomną na podłodze w kuchni, grunt usuwa mu się spod nóg. Wie, że to jego milczenie popchnęło ją do próby samobójczej. Maggie trafia do szpitala, gdzie zostaje wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Nawet jeżeli odzyska przytomność, nigdy nie będzie już taka sama.

"Tajemnica, którą nosił w sobie przez pół roku, zniszczyła go. Odebrała mu coś więcej niż głos, przeniknęła każdą sekundę i minutę życia, każdy dzień, który udało mu się przetrwać, naznaczyła całe jego istnienie" - mocna, dobra książka. Autorka genialnie buduje napięcie czytelnika i zachwyca, coraz to nowszymi sekretami bohaterów.


Prowokująca do myślenia opowieść o czerpaniu korzyści z chodzenia, szukaniu własnej drogi i kontrolowaniu emocji. Autorem książki jest norweski podróżnik i pisarz Erling Kagge – pierwszy człowiek, który dotarł samotnie na biegun południowy, zdobył Mount Everest, biegun północny i dwukrotnie przepłynął Ocean Atlantycki.

Ta książka to akt buntu wobec szybkiego, bezwzględnego i głośnego współczesnego świata, będącego w wiecznej pogoni za dobrami materialnymi i bogactwem. To też wezwanie do tego, by wyjść, choćby na chwilę, poza pełne ograniczeń, zorganizowane życie.

Książka spowodowała u mnie wyciszenie i taki "spokój ducha". Przyjemnie się ją czytało, dowiadując o korzyściach z chodzenia, chodzenia własną drogą.

12 komentarzy:

 1. "Test na miłość" mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam tą ostatnią ksiażkę, ale nie czytałam. Co do pierwszej to chętnie bym przeczytała, bo jestem zafascynowana autyzmem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam tę ostatnią książkę. Mnie też się spodobała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo ciekawych pozycji, a najbardziej zaintrygowały mnie Ciche dni :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Mowa serca" w planach, natomiast o "Osaczonej" czytałam dość negatywną opinię i jakoś się zniechęciłam.

  OdpowiedzUsuń

Nie lubię kopiowanych komentarzy, więc jak masz wszędzie to samo wstawiać - lepiej nie pisz :)
Każdy może zostawić komentarz - nie tylko osoby posiadający bloga!:)
DZIĘKUJE ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJE - staram się odwdzięczać! :)

Diana

INSTAGRAM