Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób.

Poznaj siebie!Poznawanie siebie samego, czy też siebie samej to proces niekończący się. Każdy z nas, ciągle podlega zmianom. Nigdy tak naprawdę do końca nie poznamy siebie, ale zawsze możemy zajrzeć wewnątrz siebie.
Przyznam szczerze, coraz bardziej mnie zadziwia, jak otaczający mnie ludzie są oporni na taką wiedzę. Żyją, bo żyją. „Jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz”. Hola! Ale żeby nie mieć ambicji poznania samego siebie od wewnątrz? Co mną kieruję? Jaka/i jestem? …Moje życie, zmieniło się diametralnie od praktycznie ponad roku, pod względem własnej osobowości. Porzuciłam maskę i zechciałam odkryć to, co najważniejsze i niepowtarzalne. To, co mnie kształtuje i to, co sprawia że czuję się bardziej ludzka.  Chcąc zrozumieć świat i to co dzieje się wokół mnie – warto najpierw poznać siebie. Uważam, ze innej drogi nie ma.


Całkiem niedawno wzięłam udział w badaniu, gdzie mogłam poznać swoją osobowość, cechy, predyspozycje, mocne i słabe strony oraz to, jak można je wykorzystać w życiu codziennym. 

PERSO IN  to „ polskie narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu można odkryć psychologiczne różnice między ludźmi. Po uzupełnieniu ankiety internetowej analizujemy zaznaczone odpowiedzi i wyliczamy wyniki osobowości badanego. Na ich bazie tworzymy spersonalizowane raporty, które pokazują naturalne predyspozycje i zawierają instrukcje jak wykorzystać osobowość w życiu prywatnym i zawodowym. Całość omawiana jest podczas konsultacji lub szkolenia z certyfikowanym przez nas trenerem.”

Bazując na modelu Wielkiej Piątki, poznałam pięć obszarów w których przejawia się moja osobowość:
 1. People – czyli jaką postawę przyjmujesz względem innych,
 2. Experiences – czyli jak otwarty jesteś na różnego rodzaju doświadczenia,
 3. Responsibilities – czyli jak podchodzisz do pojawiających się zobowiązań ,
 4. Stimulatirs – czyli podejmowanie aktywności oraz liczba zawieranych kontaktów             społecznych,
 5.    Obstecles – czyli jak reagujesz na trudne sytuacje i emocje.


Gdy już poznałam pięć obszarów, dowiedziałam się o stylach wynikających z połączenia obszarów.

Badanie przebiegło bardzo przyjemnie. Czas który na nie poświęciłam był bardzo refleksyjny. Podczas omawiania, spojrzałam w głąb siebie. Raport był przygotowany i omówiony bardzo  rzetelnie. Każda strona analizowana doszczętnie. Przyznam szczerze, strasznie mi się spodobała taka forma badania własnej osobowości.
Konsultacja bazująca na badaniu dała mi wgląd w swoje zachowanie, moje mocne i słabe strony a także pokazała nad czym warto jeszcze popracować. Po przeanalizowaniu raportu, przyznam Wam szczerze, zdziwiło mnie to, jak bardzo się z nim zgadzam. To co myślę o sobie, jak zachowuję się w różnych sytuacjach. Aż, nie do wiary – a jednak!
Omówienie z Panią psycholog, spowodowało wiele uśmiechu na mojej twarzy a także chęci, po więcej!

...więcej, poznania siebie!


Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj do PERSO IN - gwarantuję, że nie pożałujesz.
18 komentarzy:

 1. A no właśnie, mało osób chce się zmieniać, rozwijać...
  Ja czuje że niemal cały czas się zmieniam 🙂
  Na stronkę zajrzę, chyba już nawet o niej słyszałam, ale nie jestem pewna 🙂
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam! bo badanie jest rewelacyjne, serio!

   Usuń
 2. Myślę,że to fajna sprawa- pozwala poznać siebie bardziej, rozwinąć się, nauczyć sie o sobie czegoś nowego- jest to nam w tym zabieganym świecie myślę bardzo potrzebne :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o takim badaniu. Dobrze wiedzieć, że takowe istnieje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie test taki pomaga nam w szybszym poznaniu samego siebie. Gdy robimy to w pojedynkę zabiera nam o wiele więcej czasu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie test to bardzo fajna opcja:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Samoświadomość jest bardzo ważna. Bez tej wiedzy nie będziemy w stanie się skutecznie rozwijać. Takie testy mogą nam znacznie ułatwić poznanie się od środka dlatego chętnie sprawdzę co W trawie piszczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o nim.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy14/3/20 15:56

  Swoją osobowość zawsze jest dobrze poznać, a nie zawsze należy to do łatwego zadania. Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wyobrażam sobie nie rozwijać się..

  OdpowiedzUsuń
 10. Poznawanie siebie to bardzo długi proces... I chyba każdy z nas wie o tym wiele. Sama staram się codziennie poznawać i zmieniać siebie. :)
  Pozdrawiam, Werka

  jelonkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy15/3/20 19:00

  Dziękuję bardzo za ten post! Z przyjemnością zajrzę na stronę i poddam się badaniu;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ważne, żeby poznać samego siebie, wtedy życie będzie łatwiejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 13. robiłam już keidyś podobne badania,nie wiem czy te konkretnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. Badanie wydaje się być ciekawe. Samoświadomość jest bardzo ważna :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Całe życie się zmieniam, wciąż staram się rozwijać. Ucze się, rozwijam na wielu płaszczyznach, a teraz dodatkowo jestem mamą i to najpiękniejsza i najważniejsza moja droga w życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Myślę, że teraz podczas tej pandemii każdy siebie pozna z całkiem innej strony :)

  OdpowiedzUsuń

Nie lubię kopiowanych komentarzy, więc jak masz wszędzie to samo wstawiać - lepiej nie pisz :)
Każdy może zostawić komentarz - nie tylko osoby posiadający bloga!:)
DZIĘKUJE ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJE - staram się odwdzięczać! :)

Diana

INSTAGRAM