male rzeczy a ciesza..Najmniejsze rzeczy a cieszą. Rób codziennie coś dla siebie, aby na twej twarzy pojawił się usmiech, przecież tak wiele nie trzeba. Dlaczego? ...


 Dziś na mej twarzy dominuje mega 'banan' (czyt. uśmiech). Uwielbiam wchodzić na bloga i czytać wasze komentarze! Co sądzicie o nim, o postach, ze lubicie je czytać, żebym pisała więcej i więcej, że doskonale się rozumiemy wszystkie w wielu kwestiach. Tak my kobiety! I ten kolejny tysiąc wyświetleń prowadzi do mega uśmiechu i zadowolenia dla mnie. Zwykła rzecz, zwykle pisanie, swoje wypociny - a tak cieszą.Takie zastanawiające jest to, dlaczego małe dzieci się ciagle usmiechaja. Spotkałam się z wieloma odpowiedziami a mianowicie np. nie wiedzą jak je zycie zaskoczy, jakie to ono jest złe.. i tak dalej. Mianowicie życie jest takie, na jakie sami sobie zapracujemy.
Wstajesz, budzisz się powoli - pomyśl o czymś miłym, niech ten dzien nie będzie stracony. Wyjdziesz pobiegac - usmiechnij się bo zrobiłeś cos dla siebie. Pomozesz babci - usmiechnij sie bo zrobiłeś coś dla kogoś. Ludzie nie dostrzegają zwykłych czynności które robią na codzień, które powinny powodować u nich zadowolenie. Większość widzi same wady, czego się nie zrobiło. Okej, rozumiem - ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Powinno się siebie doceniać, chodźby w błahych czynnościach. :)

Na jednego minusa, porażkę życiową - postaraj się znaleźć 2x plus, sukces. Zapisz go gdzieś na kartce i wracaj jak najczęściej do niego. Gwarantuje! Pomoże! Nic tak nie cieszy jak coś, dokonanego dzięki samemu sobie.


 

Share:

4 komentarze

 1. obserwuje :) bestrunnerxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej ! Chodzi Ci o baner w nagłówku ? Jeśli tak to ściągnęłam czcionkę i zrobiłam w photoshopie nagłówek ;) Widzę, że u Ciebie też się pozmieniało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie tak! O to chodzi w życiu ;)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mądre słowa ;))

  labei357.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nie lubię kopiowanych komentarzy, więc jak masz wszędzie to samo wstawiać - lepiej nie pisz :)
Każdy może zostawić komentarz - nie tylko osoby posiadający bloga!:)
DZIĘKUJE ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJE - staram się odwdzięczać! :)

Diana